İnternet Tarifelerimiz

KKTC Ev İnternet Paketleri

KKTC İnternet Paketleri

XrealNet olarak, müşterilerimize özel ihtiyaçlarına uygun geniş bir tarife seçkisi sunuyoruz. İster ev kullanıcısı olun, ister iş yerinizde yüksek performanslı internet arayın, XrealNet’in tarifeleri sizin için tasarlandı. Geniş kapsama alanımız ve kişiye özel paylaşımsız internet hizmetimizle, sizi güçlü ve hızlı bir KKTC internet deneyimiyle buluşturuyoruz. Tarifelerimizle ilgili detaylar için aşağıdaki seçenekleri inceleyin

İndirme

10

Mbps

10 Mbps Kablosuz

₺ 500/Aylık

İndirme

15

Mbps

15 Mbps Kablosuz

₺ 600/Aylık

İndirme

20

Mbps

20 Mbps Kablosuz

₺ 650/Aylık

İndirme

25

Mbps

25 Mbps Kablosuz

₺ 900/Aylık
KKTC İnternet Paketleri

Tarifelerimiz Hakkında Bilgi Alın

Neden Biz

Neden Xreal İnternet Tarifelerini Seçmelisiniz

XrealNet’in tarifeleri, müşterilerimize en iyi internet deneyimini yaşatmayı hedefler. İşte neden XrealNet tarifelerini seçmelisiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte, günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelen interneti daha uygun fiyatlarla ve yüksek performansla edinmek artık mümkün. 

XrealNet, müşterilerine gereksiz maliyetlere katlanma zorunluluğunu ortadan kaldırarak ekonomik ve hızlı bir internet deneyimi sunuyor. İnternete fazla para ödemeden, kesintisiz bağlantı ve yüksek hızı uygun fiyatlarla sahip olun.

Geniş Kapsama Alanı

XrealNet, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genelinde geniş bir kapsama alanı sunar, internet bağlantınızda kopma yaşamazsınız.

Yüksek Performans ve Hız

XrealNet, fiber internet teknolojisi ve paylaşımsız bağlantı ile yüksek hız ve performans sunar.

Teknolojik İnovasyon

XrealNet, sürekli güncellenen teknolojisi ve fiber altyapısı ile en son internet inovasyonlarını müşterilerine sunmaktadır.

Özel Kampanya ve İndirimler

XrealNet abonelerine özel düzenlenen kampanyalar ve indirimlerle, avantajlı fiyatlara ulaşırsınız.

kktc internet başvurusu

Formu Doldurun Hemen Arayalım