Hakkımızda

Xreal İnternet

Firmamız Hakkında

XrealNet olarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin internet iletişim ihtiyaçlarına çözüm sunan bir lider internet servis sağlayıcısıyız. 1999 yılında faaliyete geçen firmamız, bölgesel internet altyapısının zorluklarına karşı modern teknolojileri kullanarak müşterilere güvenilir ve hızlı internet erişimi sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Xreal İnternet geniş kapsama alanı ve kişiye özel paylaşımsız internet hizmeti sunuyor. KKTC’nin en hızlı internetine ulaşarak, sınırsız bağlantı deneyimi ve güvenilir teknik destekle bağlantınızı güçlendirin. Kesintisiz iletişim için XrealNet’i tercih edebilrisiniz.

0 +

Kablosuz İnternet Noktası

0 +

Mutlu Abone

Başlayan Fiyatlarla

₺ 400

Aylık

family-time-happy-dad-and-son-using-digital-tablet-browsing-internet-online-at-home-sitting-e1632233068896.jpg

Vizyonumuz

Bölgesel altyapının yetersiz olduğu noktalarda öncü teknolojiler kullanarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde internet erişimini herkese ulaşabilir kılmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunarak onların iletişim ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak.

Online Destek

Whatsapp destek hattımız ile günün tamamında sizlere çevrimiçi destek veriyoruz. Merak ettikleriniz ve daha fazlasınız hemen sorun.

Neden Xreal İnternet

Neden XrealNet'i Seçmelisiniz?

Yüksek Performanslı Kablosuz İnternet

XrealNet olarak, radyolink ve airfiber teknolojilerini kullanarak müşterilerimize yüksek hızda ve kesintisiz kablosuz internet hizmeti sunuyoruz. Altyapısı zayıf bölgelerde dahi güvenilir bağlantılar sağlayarak, her an bağlı kalmanızı ve işlerinizi sorunsuzca sürdürmenizi sağlıyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

XrealNet ekibi olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ilke ediniyoruz. 7/24 teknik destek, hızlı çözümleme süreleri ve kişiselleştirilmiş müşteri ilişkileri yönetimi ile sizlere sorunsuz bir iletişim deneyimi sunarak, XrealNet'i tercih ettiğinizde bir partner kazanırsınız. Bizimle çalışmanın avantajlarını keşfedin!